Events 5/1/2024 - 5/31/2024

  • 1/5
    Wednesday
  • 2/5
    Thursday
    Šachový turnaj - Ostravský koníček
    + jednotlivci z NG
    DT: MA
    08:00 - 09:40
    DT: AJ
    13:00 - 15:30
  • 3/5
    Friday
    Krajské kolo SOČ
    jednotlivci v VG
    DT: ČJ
    08:00 - 09:40
    Beseda HZS Moravskoslezského kraje
    09:55 - 11:35
    Filmové představení Hranice
    09:55 - 13:45
    Beseda HZS Moravskoslezského kraje
    12:05 - 13:45
  • 4/5
    Saturday
  • 5/5
    Sunday
  • 6/5
    Monday
    DT: Ma rozšiřující
    08:00 - 10:40
    Recitační soutěž v NJ
    13:00
  • 7/5
    Tuesday
    Expediční školení DofE
    14:00 - 17:00
  • 8/5
    Wednesday
  • 9/5
    Thursday
    beseda s knihovnicí
    Turnaj street fotball
    + jednotlivci
  • 10/5
    Friday
    recitační soutěž NJ
    + jednotlivci
    Celostátní kolo Prezentiáda (Brno)
  • 11/5
    Saturday
  • 12/5
    Sunday
  • 13/5
    Monday
    Fotografování tříd
    exkurze Terezín
  • 14/5
    Tuesday
    exkurze Terezín
    Studentské volby do EP
    v průběhu přestávek
    Komentovaná prohlídka Ostravy
    08:55 - 14:40
    Debatní klub
    14:45 - 15:30
  • 15/5
    Wednesday
    Studentské volby do EP
    v průběhu přestávek
    Český den proti rakovině
    + 10 dvojic studentů
  • 16/5
    Thursday
    Beseda v knihovně
    08:00 - 09:40
  • 17/5
    Friday
    Workshop o EU
    + jednotlivci z VG
  • 18/5
    Saturday
  • 19/5
    Sunday
  • 20/5
    Monday
  • 21/5
    Tuesday
  • 22/5
    Wednesday
  • 23/5
    Thursday
  • 24/5
    Friday
  • 25/5
    Saturday
  • 26/5
    Sunday
  • 27/5
    Monday
  • 28/5
    Tuesday
    Exkurze Vídeň
    + jenodtlivci z NG
  • 29/5
    Wednesday
    Celostátní kolo Olympiády ve Frj
    Tradiční ocenění porubských žákyň a žáků
    10:00 - 14:00
    Rychlokurz 3D modelování (FreeCAD) a 3D tisku
    13:00 - 15:00 + jednotlivci
  • 30/5
    Thursday
    ústřední kolo KS - Španělský jazyk
  • 31/5
    Friday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"